Сумісність
Деталь сайлентблок заднього поперечного переднього і заднього важеля внутрішній створюється з багатокомпонентної поліуретанової сировини зарубіжного виробництва. Наші деталі за еластичністю відповідають оригінальним гумовим подушкам кпп і двигуна, сайлентблокам. Якщо ви прийняли рішення купити поліуретанові сайлентблоки на MAZDA Polyauto на Авторитет партс встановлюючи їх на своє авто, Ви відчуєте довгий термін експлуатації. До того ж на поліуретанові делати ми даємо гарантію в 1 рік не залежно від того скільки ви проїдете. Якщо вас цікавлять питання, де замовити подушки кпп і втулки на MAZDA 626 III (GD) та інші запчастини в підвіску ви знайшли це місце. ви опинилися на правильному сайті. запчастини для автомобіля зробивши пошук по Крос номерами Замовлений товар ви зможете забрати на Новій пошті куди ми відправимо його завчасно. Сайлентблоки і втулки поїдуть в будь-яке місто або селище > Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький та ін. Одне важливе зауваження, ми можемо відправити післяплатою, але можливий і безнал, як зручно покупцеві. Варіант оплати обговорюється по телефону або використовуючи Viber.
Перевірка по ВІН коду
При сумніві застосовності запчастини G21128601, MZAB-033, G21128631, MZAB033, G21128621, 1614, 1706,
BC1614, BG1152, D256443, G21128631,
J53004B, J53004BYMT,
MG1706, Q0051644
краще зробити консультацію онлайн або за телефоном(068) 371-31-91. На сторінці фото сайлентблок заднього поперечного переднього і заднього важеля внутрішній реальна ціна яка вказана на сайті
Відгуки про магазин
Неделю назад поменял опоры двигателя на своём Ховере. Всё встало хорошо, а как долго проходят, не могу сказать пока.
Покупал втулки оранжевого цвета. Поставил втулки стаба на Волгу дватцать четвёртую согласно инструкции. Скрипов и стуков нет, так как ребята подобрали втулки под износ и сразу предупредили что стабилизатор нужно смазать в посадочных местах .
После 110 000 км пробега время менять сайлентблоки на передних рычагах и задних рычагах. Сайлентблоки перепресовывал сам. Затягивал под нагрузкой, как положено. Да машина стала жёстче, но это ясно потому что резинки что стояли до были уже как тряпочки.
Ставил эти, нашёл их по совету с форума. Перепресовывал сам, как написано в инструкции. Ходят хорошо, претензий нет к ним вообще. Что была резина, что сейчас полиуретан, вообще никакой разницы.
Так все вірно і добре рекомендую
Ставил на Хонда Одиссей полиуретановые втулки. Без нареканий
Отримати допомогу менеджера
Залиште свій телефон і менеджер звяжеться з вами для безкоштовної консультаціі.






